232018-11

Tolerancijos diena

Lapkričio 15 d. paminėjome Pasaulinę Tolerancijos dieną. Šiais metais šios dienos simbolis – raktas. 3 šeimynos globotiniai/rūpintiniai ir darbuotojais visus pakvietė į renginį - „Tolerancija – raktas į širdį“. Susirinko pilna salė. Į svečius atvyko 1 ir 2 grupinio gyvenimo namų globotiniai/rūpintiniai su socialinėmis darbuotojomis ir socialinių darbuotojų padėjėjomis.

Plačiau
232018-11

Helovyno šventė

2018 m. lapkričio 2 dieną vaikų globos namų ,,Šaltinis" globotiniai/rūpintiniai dalyvavo Helovyno šventėje. Renginys vyko įspūdingai papuoštoje VGN „Šaltinis“ pramogų salėje. Vaikai buvo supažindinti su Helovyno šventės istorija. Šeimynos pristatė specialiai šventei pagamintus rankdarbius, papasakojo apie jų gamybą. Vaikai demonstravo originalius Helovyno kostiumus, šiurpiai išdažytus veidus. Buvo žaidžiami įvairūs Helovyno žaidimai. Visų šeimynų vaikai buvo apdovanoti saldainiais, o šventę vainikavo triukšminga ir spalvinga diskoteka. Renginį organizavo ir vedė 8 šeimynos darbuotojai.

Plačiau
032018-08

Lankymasis cirke

2018-08-03 su vaikais buvome cirke, vykome miesto autobusu, vaikams labai patiko. Mokėmės saugiai pereiti gatvę: tiek per perėją ir tiek degant žaliai šviesai. Cirke matėme artistus: akrobatus, žonglierius, žaismingą šunelių pasirodymą. Domas buvo pakviestas pasirodymui su iliuzionistu, gražus numeris, puikus pasirodymas, visi plojo. Labiausiai vaikams patiko klouno vaidinimas, sukėlė daug juoko. Pasirodymo pabaigoje visi stebėjome didžiulį smauglį bei krokodilą. Vaikai grįžo gera nuotaika, pilni gerų emocijų ir įspūdžių.

Plačiau
252018-07

Akmenų rūžos pažintinis takas

2018-07-25 buvo suorganizuota išvyka į Akmenų rūžos pažintinį taką. Tai akmenų ruožas (kitaip vadinamas Tučkinės) įspūdingas savo ilgiu - terasos šlaitu driekiasi net 1,65 km. Šis ruožas susiformavo prieš 10-14 tūkst. metų, paskutinėje ledynų tirpimo stadijoje. Vaikai pasivaikščiojo Akmenų rūžos takeliu, fotografavosi prie akmenų, prigulė ant jų pagulėti. Vėliau pasivaišinę užkandžiais, pasisėmę įspūdžių grįžo namo.

Plačiau
232018-07

Kelionė į Palangą

2018 m. liepos 23 dieną vaikų globos namų „Šaltinis“ globotiniai / rūpintiniai vyko prie jūros. Į kelionę vyko jungtinė vaikų grupelė iš 3 šeimynų. Kelionės metu mus lepino puikus oras ir labai gera nuotaika. Vaikai labai laukė kelionės prie jūros. Nuvykus į pajūrį įsikūrėme kopose. Prie jūros vaikai smagiai leido laiką: maudėsi, šokinėjo per bangas, žaidė su smėliu, bendravo tarpusavyje. Prie jūros laikas prabėgo nepastebimai, pabuvus kelias valandas, reikėjo grįžti namo. Vaikams nesinorėjo palikti jūros, išvažiuodami jie atsisveikino, žadėdami sugrįžti. Namo grįžę globotiniai / rūpintiniai dalinosi patirtais įspūdžiais su kitais vaikais ir darbuotojais.

Plačiau
192018-07

Išvyka į gyvūnų globos namus

2018 m. liepos 19 d. globotiniai / rūpintiniai iš 3 šeimynos vyko į Šiaulių gyvūnų globos namus. Kiekvienas vaikas vežė lauktuvių ten gyvenantiems šuniukams ir kačiukams. Vaikai su malonumu glostė gyvūnėlius (kuriuos šeimininkai leido glostyti). Gyvūnai vaikams paliko didelį įspūdį, dar ilgai dalinosi naujais atradimais, o šuniukai ir kačiukai džiaugėsi sulaukę vaikų dėmesio ir švelnumo, kurio beglobiams gyvūnėliams taip trūksta. 

Plačiau
192018-07

Išvyka prie Arimaičių ežero

2018-07-19 vaikai vyko prie Arimaičių ežero, kuris yra Radviliškio rajone. Prie ežero yra įrengtas paplūdimys, pavėsinės, sūpynės. Norintys gali žaisti krepšinį ar kitaip sportuoti. Kiekvienas vaikas rado kuo užsiimti. Vieni suposi sūpynėse, kiti sportavo ar maudėsi ežere. Vėliau išalkę pavėsinėje visi valgėme picą.

Plačiau
182018-07

Išvyka prie Geluvos ežero

2018-07-18 Su vaikais vykome į pramoginę – edukacinę kelionę prie Geluvos ežero. Vaikams buvo labai smagu, jie žaidė su kamuoliu, iškylavo, maudėsi ir mokėsi plaukti. Išmokti plaukti yra kone gyvybiškai svarbu, taigi besimokantieji plaukti galėjo pasipraktikuoti natūralioje aplinkoje. Po išvykos vaikai buvo labai laimingi, jiems išvyka labai patiko.

Plačiau
162018-07

Išvyka Į Naisius

2018 m. liepos 16 d. 5 šeimynos vaikai ir iš 7 šeimynos mergaitė vyko į Naisius. Juos lydėjo socialinio darbuotojo padėjėjos Gustė, Jovita ir Rima. Vaikams buvo pučiami muilo burbulai, užkandžiavo, mėgavosi gaiviaisiais gėrimais, pramogavo prie Naisių ežerėlio. Vaikščiojo po Naisių gyvenvietę, susipažino su ja, kopė į piliakalnį. Po ekskursijos išvykų dalyviai grįžo geros nuotaikos, linksmi ir labai patenkinti.

Plačiau
112018-07

Išvyka į Telšius

2018-07-11  Šiaulių vaikų globos namų ,,Šaltinis“ 9 ir 1 šeimynų globotiniai/rūpintiniai keliavo į Telšių miestą: lankėmės restauruojamoje Telšių katedroje, vaikščiojome įspūdinga Masčio ežero pakrante, plaukiojome pramoginiu laivu ,,Juodasis perlas“. Vėliau keliavome prie Šatrijos piliakalnio, kur varžėmės kuris greičiausiai pasieks kalno viršūnę. Greičiausias buvo Lukas, o draugiškiausias tapo Rimantas, kuris padėjo draugui pasiekti tikslą.

Plačiau